Budujeme naše krásné město společně!

Za uplynulé 4 roky se toho ve městě povedlo skutečně mnoho, ale stále není hotovo…

Proto se v případě úspěchu v nadcházejících komunálních volbách chci věnovat 3 problémům. Naše školy a školky jsou opravené, ale zázemí – školní hřiště už dosluhují. Proto bych se zaměřil na opravu hřišť a zahrad u MŠ a ZŠ. Základní školy mají svá hřiště často otevřená veřejnosti a o to rychleji se ničí, je třeba opravit povrchy i mobiliář.

Na to navazuje i vybudování kvalitního zázemí pro sportovce. Je třeba vybudovat víceúčelovou sportovní halu, umělou trávu – tréninkový stadión pro fotbalisty a sportoviště s atletickou dráhou a sektory pro jednotlivé disciplíny. Je to dle mého názoru velmi špatné, když v Litoměřicích nemáme odpovídající sportoviště.

Jako třetí prioritu vidím v komplexním řešení parkování, a to nejen v centru, ale zejména na sídlištích. Je potřeba vytipovat volné plochy (bývalá, dnes nepoužívaná hřiště) a vybudovat parkovací stání a na vhodných místech i parkovací domy.

Na nadcházející volební období bych také uvítal konstruktivní spolupráci napříč zastupitelstvem. Nehrát si na koalici a opozici, ale společně budovat naše krásné město k radosti všech občanů i návštěvníků.

Mgr. Václav Červín

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *